Siódemka Tychy – mecze, wyniki i tabela
Siódemka Tychy – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa A 2025/2026, grupa: Tychy (sezon 2025/2026). Regionalna piłka nożna na portalu Tychy – dane aktualizowane automatycznie.
ST
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.
Statystyki sezonu 2025/2026
6Pozycja
26Mecze
10Wygrane
6Remisy
10Porażki
49:48Bramki
+1Bilans
36Punkty
Wyniki sezonu 2025/2026
Siódemka Tychy
ST
1:0
SC Stal Chełm Śląski
W
Czułowianka Tychy
CT
0:3
ST Siódemka Tychy
W
Siódemka Tychy
ST
2:1
PM Polonia Międzyrzecze
W
Znicz Jankowice
1:3
ST Siódemka Tychy
W
Siódemka Tychy
ST
4:1
LR LKS Rudołtowice-Ćwiklice
W
Sokół Wola
SW
2:1
ST Siódemka Tychy
P
Siódemka Tychy
ST
7:3
NO Niepokorni Orzesze
W
Ogrodnik Cielmice (Tychy)
1:1
ST Siódemka Tychy
R
LKS Frydek
LF
0:2
ST Siódemka Tychy
W
LKS Wisła Wielka
1:1
ST Siódemka Tychy
R
LKS Woszczyce (Orzesze)
1:0
ST Siódemka Tychy
P
Siódemka Tychy
ST
4:1
LG LKS Gardawice (Orzesze)
W
Unia Bieruń Stary (Bieruń)
1:1
ST Siódemka Tychy
R
Stal Chełm Śląski
SC
3:1
ST Siódemka Tychy
P
Siódemka Tychy
ST
1:1
CT Czułowianka Tychy
R
Polonia Międzyrzecze
PM
5:4
ST Siódemka Tychy
P
Siódemka Tychy
ST
0:1
Znicz Jankowice
P
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LR
2:2
ST Siódemka Tychy
R
Siódemka Tychy
ST
0:2
SW Sokół Wola
P
Niepokorni Orzesze
NO
7:0
ST Siódemka Tychy
P
Siódemka Tychy
ST
2:4
Ogrodnik Cielmice (Tychy)
P
Siódemka Tychy
ST
2:2
LF LKS Frydek
R
Siódemka Tychy
ST
0:2
LKS Wisła Wielka
P
Siódemka Tychy
ST
3:1
LKS Woszczyce (Orzesze)
W
LKS Gardawice (Orzesze)
LG
3:0
ST Siódemka Tychy
P
Siódemka Tychy
ST
4:2
Unia Bieruń Stary (Bieruń)
W
Nadchodzące mecze
Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.
Tabela ligowa – Klasa A 2025/2026, grupa: Tychy
| # | Drużyna | M | W | R | P | BZ | BS | +/- | Pkt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ogrodnik Cielmice (Tychy) | 26 | 22 | 2 | 2 | 90 | 39 | +51 | 68 |
| 2 | LKS Wisła Wielka | 26 | 17 | 4 | 5 | 81 | 32 | +49 | 55 |
| 3 | Znicz Jankowice | 26 | 17 | 3 | 6 | 97 | 48 | +49 | 54 |
| 4 | SCStal Chełm Śląski | 26 | 15 | 3 | 8 | 64 | 36 | +28 | 48 |
| 5 | Unia Bieruń Stary (Bieruń) | 26 | 14 | 5 | 7 | 81 | 48 | +33 | 47 |
| 6 | STSiódemka Tychy | 26 | 10 | 6 | 10 | 49 | 48 | +1 | 36 |
| 7 | PMPolonia Międzyrzecze | 26 | 11 | 2 | 13 | 59 | 75 | -16 | 35 |
| 8 | SWSokół Wola | 26 | 10 | 3 | 13 | 37 | 58 | -21 | 33 |
| 9 | NONiepokorni Orzesze | 26 | 9 | 3 | 14 | 64 | 69 | -5 | 30 |
| 10 | LRLKS Rudołtowice-Ćwiklice | 26 | 8 | 5 | 13 | 48 | 57 | -9 | 29 |
| 11 | LFLKS Frydek | 26 | 6 | 6 | 14 | 37 | 56 | -19 | 24 |
| 12 | LGLKS Gardawice (Orzesze) | 26 | 6 | 4 | 16 | 36 | 70 | -34 | 22 |
| 13 | CTCzułowianka Tychy | 26 | 6 | 2 | 18 | 37 | 95 | -58 | 20 |
| 14 | LKS Woszczyce (Orzesze) | 26 | 5 | 4 | 17 | 32 | 81 | -49 | 19 |
Inne sezony Siódemka Tychy
Klasa A 2024/2025, grupa: Tychy
9. miejsce
28 meczów · 13Z-4R-11P · 74:62 · 43 pkt
→
Klasa A 2023/2024, grupa: Tychy
7. miejsce
30 meczów · 13Z-8R-9P · 70:49 · 47 pkt
→
O drużynie
- Drużyna
- Siódemka Tychy
- Miasto
- Tychy
- Rozgrywki
- Klasa A 2025/2026, grupa: Tychy
- Sezon
- 2025/2026
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 15:00
Najczęstsze pytania o Siódemka Tychy
Kiedy Siódemka Tychy rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Siódemka Tychy rozegrał ostatni mecz 13.06.2026 u siebie z drużyną Stal Chełm Śląski. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 1:0.
Które miejsce zajmuje Siódemka Tychy w tabeli?
Siódemka Tychy zajmuje 6. miejsce w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: Tychy z dorobkiem 36 pkt po 26 meczach (10 zwycięstw, 6 remisów, 10 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Siódemka Tychy?
W ostatnich 5 meczach Siódemka Tychy zanotował 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek.
Ile bramek strzelił Siódemka Tychy w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 Siódemka Tychy strzelił 49 bramek i stracił 48 (bilans bramkowy +1).
Kto prowadzi w tabeli Klasa A 2025/2026, grupa: Tychy?
Liderem Klasa A 2025/2026, grupa: Tychy jest Ogrodnik Cielmice (Tychy) z dorobkiem 68 pkt. Siódemka Tychy traci do lidera 32 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Siódemka Tychy w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Siódemka Tychy w sezonie 2025/2026 to 7:3 z drużyną Niepokorni Orzesze (02.05.2026).
Jak Siódemka Tychy radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Siódemka Tychy ma bilans 7-2-4 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 3-4-6.
W jakiej lidze gra Siódemka Tychy?
Siódemka Tychy występuje w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: Tychy w sezonie 2025/2026.
Jak Siódemka Tychy wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2024/2025 Siódemka Tychy zajął 9. miejsce (Klasa A 2024/2025, grupa: Tychy) z dorobkiem 43 pkt.