Łóżko polowe składane wojskowe / kanadyjka PRODUCENT PL

380,00 zł

sprzedam


Łóżko polowe składane Tychy, Łóżko polowe Tychy, Łóżko Wojskowe Tychy, Prycza Wojskowa Tychy

Łóżko polowe składane (wojskowe)

Cena 1 szt. brutto z 23% VAT: 380.00 zł

Popularne składane łóżko polowe potocznie nazywane „kanadyjką”. Rama wykonana z drewna (bukowego, sosnowego, świerkowego lub dębowego) a leżysko z mocnej, wodoodpornej codury lub innego zamiennika o podobnej lub większej wytrzymałości.

„Kanadyjka” starego – dobrego typu. Rama została wykonana z dobrej jakości drewna (bukowego, sosnowego, świerkowego lub dębowego) – co zapewnia wysoki poziom wytrzymałości na wiele lat!

„Kanadyjka” to podstawowy typ łóżka polowego.

Stelaż kanadyjki. Drewno sosnowe (lub zamiennik), zostało wybrane ze względu na swoją twardość i długowieczność. Materiał leżyska lub stalowe łączniki mogą po tak długim czasie się zniszczyć, ale jeżeli stelaż wykonany został z drewna sosnowego, wytrzyma wiele lat.

Leżysko kanadyjki – wytrzymała codura. Łóżko polowe posiada leżysko wykonane z mocnej codury lub innego zamiennika o podobnej lub większej wytrzymałości. . Jest to syntetyczny materiał zastępujący tradycyjny brezent. Od wierzchniej strony, w dotyku bardzo przypomina brezent, jest tak samo wytrzymały, jest mało podatny na rozciąganie, a przy tym jest odporny na wilgoć i zapleśnienie, na które narażone są materiały brezentowe. Ponadto codura jest łatwa do utrzymania w czystości. Bardzo łatwo sprać z niej każdy brud. W przypadku braku ww. materiał zostanie zmieniona automatycznie specyfikacja produktu.

Stalowe łączniki. Stalowe elementy łączące poszczególne części drewnianego stelaża, zostały wykonane z blachy. Przy prawidłowo rozstawionej kanadyjce, na płaskim terenie, blacha jest ściskana lub rozciągana. Wiemy, że w warunkach obozowych jest to trudne, dlatego zdecydowaliśmy się na grubszą blachę, która odporna jest w pewnym stopniu również na boczne zginanie. Materiały i wykonanie są wysokiej jakości, a my udzielamy 2 letniej gwarancji na nasze kanadyjki.

Parametry techniczne łóżka.

Wymiary po rozłożeniu: 190 x 66 x 42 cm
Wymiary po złożeniu: 92 x 12 x 23 cm
Waga: około 7,5 kg +/- 1 kg
Posiadamy następujące certyfikaty.

Certyfikat według normy REACH – materiały poliestrowe
Certyfikat Kontroli Pochodzenia Produktów – drewno
Certyfikat FSC – drewno
Certyfikat TUV – stal
Wszystkie materiały zostały wykonane w Polsce.

Producent: GOLDMANN INVEST

Firma wykonująca: Pracownia Rzemiosł Różnych

Miejsce produkcji: Polska Białystok / Łódź.

Cena 1 szt. brutto z 23% VAT: 368.00 zł

Koszty dodatkowe: dostawa

Forma dostawy: paleta / sztuki

Ilość na palecie: 40 szt.

Waga palety: +/- 340 kg

Dla instytucji ilości uzgodnione indywidualnie.

Wybór koloru leżyska z palety kolorów.

Uwaga!

Kwestie transportu zamówień na indywidualne zlecenie i towarów o znacznej wadze lub gabarytach, wysyłka paczek poza granice Polski, podlegają indywidualnym ustaleniom. Zamówienia realizujemy po wcześniejszej przedpłacie.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia sposobu oraz kosztów wysyłki.


Ważne do: 2023.12.08, wyświetleń: 363

nr ogłoszenia: 17967